preload 1 preload 2 preload 3

špeciálne samolepky na okennú grafiku

dekoračné fólie s leptaným a pieskovaným vzhľadom

Aslan® E Series / Oracal® 8510/8710

Matné dekoračné fólie na sklo pre výrobu písmen a grafík s leptaným, pieskovaným efektom alebo efektom mliečneho skla určené pre plotrové vyrezávanie. Majú rôzne stupne transparentnosti a rôzne povrchové úpravy (saténová, trblietavá, mliečna, zamatová). Umožňujú decentnú efektnú grafiku na priehľadné materály, predovšetkým na sklo. Majú dlhú garantovanú trvanlivosť v exteriéri až 7 rokov.

znepriehľadňujúce fólie

Aslan® SF Series / Oracal® 8810

Dekoračné fólie vytvárajúce vizuálnu bariéru pred nežiadúcou priehľadnosťou sklenených plôch, umožňujúce tiež jednoduchú zmenu dizajnu sklených povrchov. Môžu mať farebný nádych (Oracal® 8810), resp. rôzne povrchové efekty (Aslan® SF Series) ako napr. kruhový alebo dizajn omrznutého skla. Vyznačujú sa rovnako dlhodobou trvanlivosťou min. 5 -7 rokov.

farebné translucentné fólie

Aslan® CT Series / Oracal® 8500

Farebné translucentné fólie určené pre dekoráciu sklených plôch s jemne pieskovým efektom. Umožňujú pestré využitie pri dekorácii skla pre bytový či obchodný interiér a lightboxové aplikácie. Výhodou je jednoduchá odstrániteľnosť po 24 hodinách od aplikácie bez zanechania stôp a to napriek vysokej životnosti.